Пн.-Пт. 09.00-18.00
Сб. 09.00-16.00
Нд. вихідний

У корзині немає товарів

ОПТОВЫЕ ПРОДАЖИ ОТ 2500 ГРН. ТОЛЬКО ДЛЯ ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ
 • Необходимо войти в личный кабинет или создать учетную запись чтобы видеть цены!
 • В связи с не стабильностью курса доллара, цены на сайте могут быть не актуальны ! Уточняйте у менеджера !

  Підставка під сигналізатор телескопічна 1.2м

  Підставка під сигналізатор телескопічна 1.2м

  Серед завжди корисних і актуальних товарів для риболовлі можна зустріти підставки під вудки. Залежно від способу установки самої підствки, її конструкції і призначення вони діляться на: перекидні, телескопічні під сигналізатор і без нього, і сучасні rod-pod.

  Прекідние підставки для риболовлі виготовлені з металу і є зручними в тому випадку, коли закріпити їх можна безпосередньо на тому березі на якому ви сидите. Особено добре застосовувати її для донного лову на спінінг. Встановлюється підставка під кутом 45 грудусов щодо поверхні води, при цьому рукоять спінінга занурюється специално конструкцію так, щоб нижній її край був заблокований дугою, а також для запобігання зіскакуванню спінінга під час потужної клювання. Перекидна підставка для вудку має основний недолік - неможливість використання на м'якому березі, а також на каменях, плитці, бетоні, дошках.

  Підставки телескопічні і односкладні під сигналізатор або без нього, ще називають "пташки". Вони відмінно підійдуть для м'якого берега, тому як їх можна встановити глибоко, проте зміцнити їх в тверду поверхню типу бетону або дерева не представляється можливим. Їх використовують кк для поплавковою так і для донного лову. Залежно від виду вудилища вибирають кут нахилу і глибину занурення телескопічною підставки.

  Rod pod - сучасна багатофункціональна підставка для фідерної і коропової лову, в основному. Її перевага в тому, що її можна встановити на будь-якій поверхні, і при цьому все вудилища будуть пов'язані одним власником з декількома підставками. Пристосована підставка під вудилища для використання електронних сигналізаторів і свінгерів, що ще більше актуалізує її для сучасних рибалок.

  Написати відгук