Пн.-Пт. 09.00-18.00
Сб. 09.00-16.00
Нд. вихідний

У корзині немає товарів

ОПТОВЫЕ ПРОДАЖИ ОТ 2500 ГРН. ТОЛЬКО ДЛЯ ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ
 • Необходимо войти в личный кабинет или создать учетную запись чтобы видеть цены!
 • В связи с не стабильностью курса доллара, цены на сайте могут быть не актуальны ! Уточняйте у менеджера !

  Вага Fry карпова фарбована Горизонт (70-130 гр)

  Вага Fry карпова фарбована Горизонт (70-130 гр)

  Ні для кого не таємниця, що якісні рибальські снасті - запорука успішної риболовлі. Але як зрозуміти, що ваші снасті якісні і підходять саме для цієї риболовлі. Саме так - НІЯК.

  Тому більшість професіоналів коропового лову воліють виготовляти рибальські годівниці і оснащення самостійно. У цьому випадку на кожен окремо взяту водойму вибирають певного виду і ваги годівницю, вид повідкового матеріалу, кріплення, гачки і підбирають короповий вантаж відповідно до вимог майбутніх умов риболовлі.

  Вирушаючи на коропову риболовлю необхідно добре вивчити водойму, його глибину і стан дна, наявність течії. Залежно від цих факторів і будуть вибиратися коропові рибальські вантажі. Так, в стоячій воді підійдуть круглі і пулевідной вантажу, на великому протязі добре використовувати плоскі вантажі і маркери, які не дають течії зносити вашу снасть.

  Ще одна особливість коропових вантажів полягає в тому, що вони всі фарбовані. Справа в тому, що короп дуже погано сприймає блиск в воді, тому й годівниці і вантажі повинні бути темного кольору без відблисків.

  У нашому інтернет-магазині можна придбати коропові вантажуі за оптовою ціною. Тому якщо ви збираєтеся великою компанією на риболовлю чи у вас свій роздрібний магазин, ви можете сміливо оформляти у нас замовлення.

  На будь-які ваші питання ми відповімо по робочим телефонами, зазначеним на головній сторінці.

  Написати відгук