Пн.-Пт. 09.00-18.00
Сб. 09.00-16.00
Нд. вихідний

У корзині немає товарів

ОПТОВЫЕ ПРОДАЖИ ОТ 2500 ГРН. ТОЛЬКО ДЛЯ ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ
 • Необходимо войти в личный кабинет или создать учетную запись чтобы видеть цены!
 • В связи с не стабильностью курса доллара, цены на сайте могут быть не актуальны ! Уточняйте у менеджера !

  Садок рибальський, сітка 4 кільця

  Садок рибальський, сітка 4 кільця

  Як правильно підібрати рибальський садок?

  Деякі любителі риболовлі замислювалися над тим, що якість улову і збереження риби в основному залежить від того, в якому садку вона перебувала після затримання. Особливо це питання актуальне в тому випадку, якщо рибалка тривала, а рибу необхідно зберегти. Отже, що ж потрібно знати щоб купити рибальський садок.

  1. Якщо ви відправляється на невелику до 700 гр рибу (карась, плотва, лящ, лин, окунь і т.д.) вам підійде сітковий або металевий садок для риби. В чому їх основна відмінність: металевий садок підійде для більш великої риби і під час підйому швидше за все витримає більшу вагу улову, ніж сітковий. В іншому ці аксесуари обидва гарні. Бюджетним буде садок з сітки і тканини, трохи дорожче можна купити металевий. При виборі одного з таких кошів варто враховувати і розмір однієї особини, тому як маленький 25 см металевий садок для риби не підійде для 700 гр карася йди ляща.

  2. На велику рибу варто придбати дорожчий і міцний рибальський садок. Так для великого карася і коропа, найкраще підійдуть прогумовані садки довжиною від 0,7 до 3 м. Такий розмір необхідний рибі, щоб відчувати себе вільно і не заснути завчасно, інакше її свіжість не збережеться.

  Ще один нюанс який слід враховувати при виборі садка, це місце улову: У водоймі де багато щурів і ондатр варто використовувати садок з метала, щоб його не прокусили. У місцях мілини і густого очерету, краще вибирати довгий садок 3 метра, він може лягти на дно і тим самим зануритися повністю в воду, навіть при глибині 60 см.

  Написати відгук