Пн.-Пт. 09.00-18.00
Сб. 09.00-16.00
Нд. вихідний

У корзині немає товарів

ОПТОВЫЕ ПРОДАЖИ ОТ 2500 ГРН. ТОЛЬКО ДЛЯ ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ
 • Необходимо войти в личный кабинет или создать учетную запись чтобы видеть цены!
 • В связи с не стабильностью курса доллара, цены на сайте могут быть не актуальны ! Уточняйте у менеджера !

  Вертлюг американка потрійний Профмонтаж № 4

  Вертлюг американка потрійний Профмонтаж № 4

  Тест - 35 кг

  Для того, щоб кріплення тих чи інших принад, а також складових елементів різних оснащень були міцними, розроблені всілякі карабіни і вертлюги. Для чого вони потрібні, і як їх вибирати?

  Отже, вертлюги рибальські звичайні гладкі і різьблені. Потрібні для того, щоб з'єднувати елементи приманок або оснасток таким чином, щоб одна зі складових оберталася щодо іншої. Залежно від прозорості водойми вибирають: різьблений вертлюг, якщо вода чиста, щоб він блиском не відлякує рибу; гладкий вертлюг якщо погода похмура і водоймище не прозорий.

  Карабіни. Використовують в місці з'єднання таких елементів приманки, які в подальшому можна або потрібно буде замінити іншими складовими. Карабіни бувають окремої застібкою або з вертлюгом. Тут вже вибір залежить безпосередньо від виду приманки і переваги рибалки.

  Кожен розмір рибальського карабіна відповідає певної ваги розривного навантаження. Чим менше вага, тим менший удар рибальська снасть зможе витримати і навпаки.

  Якщо ви не впевнені, щоб не помилитися з вибором, перш ніж купити рибальські вертлюги проконсультуйтеся з фахівцями нашого магазину за телефонами, вказаними на головній сторінці сайту.

   

   

  Карабіни, вертлюги
  Розмір 4
  Модель 1025

  Написати відгук