Пн.-Пт. 09.00-18.00
Сб. 09.00-16.00
Нд. вихідний

У корзині немає товарів

ОПТОВЫЕ ПРОДАЖИ ОТ 2500 ГРН. ТОЛЬКО ДЛЯ ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ
 • Необходимо войти в личный кабинет или создать учетную запись чтобы видеть цены!
 • В связи с не стабильностью курса доллара, цены на сайте могут быть не актуальны ! Уточняйте у менеджера !

  Жерлиця зимова

  2
  Жерлиця оснащена: грузило оливка 6 гр, трійник 6, волосінь 0,35-0,40 - 15 м, поводок метал. ..
  На складі
  2
  Колір змінюється в залежності від партії. ..
  На складі
  2
  Колір змінюється в залежності від партії. ..
  На складі
  2
  Колір варіюється в залежності від партії. Уточнюйте у менеджера. ..
  На складі
  2
  Ця зимова жерлица виробляється з якісної сировини на сучасному заводському обладнанні методом лиття ..
  На складі
  2
  Жерлица ПМ неоснащена з гальмом позбавить рибалку від додаткових турбот, так як надійно прикриє лунк..
  На складі
  2
  Довжина 40 см, колір червоний. ..
  На складі
  Жерлиця зимова

  Кожен рибалка мріє про максимальний улов, взимку для цього варто купити оснащені жерлиці через популярний в Україні оптовій інтернет-магазин https://rybachok.net.ua. Звично жерлиці поділяють за формою, функціоналу і оснащення.

  Найбільш популярні жерлиці на найпоширеніші прісноводні українські риби: щуку, судака, окуня, плотву. На сьогоднішній день вигідно купити жерлиці в зборі по оптовій интернетовской ціною.

  При покупці варто пам'ятати, що на сильну хижу рибу, наприклад, на щуку, необхідні і снасті потужніші, і жерлиці найбільш міцні і стійкі. У випадку зі щукою, підійде тільки жерлица з міцної і надійної зчіпкою навіть з гладкою крижаною поверхнею, для цього кріплення йде безпосередньо в лід самим підставою з ніжками з міцного металевого або композитного сплаву. Іноді кріплення йде в брус, який безпосередньо закріпити в льоду. Для оснащення такого типу жерлиц застосовують плетені шнури та міцні гачки-трійники. Можна оснащені жерлиці купити під певні види риб, найбільш часто зустрічаються в улюбленому водоймі. Більш практично буде купити набір жерлиц. Найбільшим попитом користуються універсальні моделі жерлиц, що допомагають взимку ловити і окуня, і плотву.

  Добре зарекомендували себе в середовищі досвідчених рибалок жерлиці з котушкою і стійкою похилого типу. Похила форма серйозно вкорочує відстань від котушки до крижаної лунки, що прискорює час на змотування волосіні при обнадійливою довгоочікуваної клюванні. Моделі з отворами в котушці дають можливість для миттєвої реакції на клювання, при цьому прискорюється і гальмування самої волосіні. Більш зручними стали котушки, до складу яких увійшли фрікціони.