Пн.-Пт. 09.00-18.00
Сб. 09.00-16.00
Нд. вихідний

У корзині немає товарів

ОПТОВЫЕ ПРОДАЖИ ОТ 2500 ГРН. ТОЛЬКО ДЛЯ ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ
 • Необходимо войти в личный кабинет или создать учетную запись чтобы видеть цены!
 • В связи с не стабильностью курса доллара, цены на сайте могут быть не актуальны ! Уточняйте у менеджера !

  Жерлиця оснащена сумська на стійці

  Жерлиця оснащена сумська на стійці

  Ця зимова жерлица виробляється з якісної сировини на сучасному заводському обладнанні методом лиття під тиском. Виготовляється з пластику, включаючи котушку, яка кріпиться на алюмінієвій стійці з прапорцем. Прапорець з капронової тканини яскравого оранжевого-червоного кольору, насадженої на пряму сталеву смугу годинної пружини.

  Намотавши на котушку жерлиці необхідну кількість волосіні (зазвичай прозора діаметром 0,35-0,4 мм), і забезпечивши її гострим трійником на металевому повідку і невеликим вантажем (залежить від перебігу та величини живця) - отримуємо ефективну зимову снасть на щуку, по уловистости взагалі мало з чим незрівнянну.

  Для лову необхідно мати потрібну кількість живців, в якості яких використовують плотву, карася, і окуня. Невеликих (8-12 см.) Плотвичек і окунців часто ловлять прямо на водоймі на зимову вудку-безмотилку або з блешнею і мотилем. Окунь в якості живця годиться, але поступається плотві і карасю в їстівності для щуки. Як живець карась трохи менш смачний для щуки ніж плотва, але має величезні переваги: ​​він в рази більше живучий, міцніше тримається на гачку, його можна заготовити про запас на зиму, помістивши у велику посудину з холодною водою (в сараї, гаражі, на балконі, і т.д.), де він міститься до риболовлі без корму. Жерлиці зазвичай не залишають, але він не гине на жерлицах, залишених на ніч.

  Написати відгук