Пн.-Пт. 09.00-18.00
Сб. 09.00-16.00
Нд. вихідний

У корзині немає товарів

ОПТОВЫЕ ПРОДАЖИ ОТ 2500 ГРН. ТОЛЬКО ДЛЯ ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ
 • Необходимо войти в личный кабинет или создать учетную запись чтобы видеть цены!
 • В связи с не стабильностью курса доллара, цены на сайте могут быть не актуальны ! Уточняйте у менеджера !

  Жерлиця ПМ неоснащена з гальмом

  Жерлиця ПМ неоснащена з гальмом

  Жерлица ПМ неоснащена з гальмом позбавить рибалку від додаткових турбот, так як надійно прикриє лунку від засветів і промерзання навіть при сильних морозах. Для зручного транспортування на стійці передбачені отвори для закріплення гачка. Підстава має великий діаметр, що дозволяє використовувати ледобур відповідного розміру. Приведення жерлиці в робочий стан на морозі майже не займе часу.

  Жерлица ПМ неоснащена з гальмом відрізняється від інших, перш за все, продуманою конструкцією. Крім самої міцності і морозостійкості, конструкція максимально не дає денному світлу проникати через жерлицу. Це важлива перевага для лову на мілководді, так як там світло запросто може злякати рибу.

  Для виготовлення жерлиці застосовується пластик найяскравіших кольорів, який робить її більш помітною здалеку навіть в черговому режимі. На котушці змонтований гальмо і особливі прорізи, для поліпшення зовнішнього контролю за спрацьовуванням. Остаточне оснащення жерлиці проводиться рибалкою самостійно. На розсуд підбираються гачки, повідкові матеріали та інші елементи.

  Написати відгук